دوره آموزش 180 پا باز

آخرین بروزرسانی: 1401/05/20

درباره دوره آموزش 180

دوره آموزش 180 از حرکات جامع و مفیدی تشکیل شده که همه ی تمرینات به صورت تخصصی توضیح داده شده و هر کدام کاملا اجرا شده که باعث میشود با تمرین و تکرار روزانه و اجرای درست حرکات در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برسید. در عین سادگی حرکت پا باز 180 پا باز  چند نکته مهم وجود دارد که باید حتما به آنها دقت کنید.

مزیت حرکت 180

از مهم ترین فواید حرکت ۱۸۰ میتوانیم به حفظ سلامتی مفاصل ، تعادل بدن و افزایش انعطاف پذیری بدن اشاره کنیم که ارزش و اهمیت این موضوعات با افزایش سن روشن تر میشه چرا که اجرای حرکات کششی ۱۸۰ پا مانع بروز مشکلاتی مثل عدم تعادل بدن در آینده میشه و با بهبود جریان خون و افزایش قدرت بدنی ، احتمال مبتلا به بیماری هایی مثل بیماری پارکینسون و بیماری های قلبی کاهش میدهد.

تایم تمرین و زمان بازشدن ۱۸۰

مدت زمانی که میتونید این حرکت را اجرا کنید کاملا بستگی به خودتان دارد و هرگز برای همه افراد ثابت و یکسان نیست. با توجه به سن ، وزن ، نرمی و خشکی بدن ، جنسیت ، سابقه ورزشی و … متغیر است و هیچ وقت ۲ نفر از توانایی های جسمی یکسانی برخوردار نیستند اما بطور متوسط به ۲ تا ۳ ماه وقت نیاز دارید .

فواید حرکت 180 در سبک های رزمی

در هنرهای رزمی بیشتری آسیب ها ناشی از کشیدگی عضلات می باشد. به همین دلیل حرکت های انعطافی بسیار اهمیت دارد. بهترین راه برای پیشگیری از آسیب ها بهتر است حرکت 180 را به یاد داشته باشید مخصوصا در سبک های ورزشی مثل تریکینگ و تکواندو. در واقع نه تنها حرکت پا باز 180 بلکه تمامی حرکات انعطافی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند پس لطفا جدی بگیرید!

عوامل موثر در انعطاف پذیری بدن

چند عوامل در انعطاف پذیری بدن شما نقش دارد : سن ، ساختار بدنی ، حجم بدن ، طول استخوان ران ، کشش تاندون ها و رباط ها و …
در کنار ژنتیک عوامل محیطی و تمرینی زیادی در انعطاف پذیری بدن شما نقش دارند مانند میزان تحرک و فعالیت و تعادل عضلانی شخص

با چه وزنی میتوان 180 باز کرد؟

انجام این حرکات هیچ ربطی به وزن ندارد .
این کار فقط به عضلان ورزیده و توانایی عضلات و رباط ها برای کشش نیاز دارد و شما با هر وزنی میتونید این حرکت رو تمرین و اجرا کنید .

زهرا امجدی
(0)
0 نظر
0 دانش آموز
1 دوره

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
4.5
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش 180 پا باز”

5 × 2 =

ثبت بیوگرافی ورزشی

ثبت بیوگرافی ورزشی برای ورزشکاران ایرانی در گوگل

برای ثبت بیوگرافی ورزشی خود تنها کافیست روی دکمه ثبت بیوگرافی کلیک کنید و برای خود یک بیوگرافی کامل در گوگل ثبت کنید!

Main Content