دوره آموزش نانچیکو

آخرین بروزرسانی: 1401/11/10

دوره آموزش نانچیکو

به صفحه کامل ترین دوره آموزش نانچیکو خوش آمدید ، در دوره کامل نانچیکو حرکات رو از مبدتی تا حرفه ای آموزش خواهید دید و از تمامی محور ها و نحوه درست اجرا آگاه خواهید شد. و در آخر با استفاده از حرکاتی که یاد گرفتید ترکیب های فوق العاده از نانچیکو را خواهید ساخت و به همراه حرکات و ترکیب هایی که یاد گرفتید تبدیل به یک نانچیکو زن حرفه ای می شوید. اگر نانچیکو خوب و استاندارد ندارید توصیه میکنیم هر چه زود تر برای خرید نانچیکو استاندارد اقدام بفرمایید که نانچیکو های ew camp از لحاظ زیبایی و کیفیت درجه یک هستند.

آموزش نانچیکو بخش اول

در ابتدا دوره آموزش نانچیکو پایه ترین حرکات نانچیکو یعنی جابه جایی نانچیکو به شکل های مختلف و تعدادی از حرکات چرخشی به صورت تخصصی توضیح داده شده این بخش از آموزش نانچیکو بسیار مهم است و باید دقت بیشتری در یادگیری حرکات گفته شده بفرمایید. برخی از حرکات اولیه نانچیکو شبیه به سایر سلاح های رزمی مثل سلاح شگفت انگیز سانچیکو است و با یادگیری صحیح نانچیکو یادگیری سایر سلاح ها قطعا آسان تر خواهد شد.

آموزش نانچیکو بخش دوم

در بخش بعدی ، بعد از یادگیری حرکات جابه جایی و برخی از حرکات چرخشی نانچیکو به صورت دقیق تر وارد قسمت چرخ ها میشویم که از جمله آنها حرکت پروانه یا کراس است که جزو حرکات مهم نانچیکو میباشد. از دیدگاه کلی حرکات چرخشی نانچیکو بخش عمده ای از محور های سخت را دربر دارد و در حال پیچیدگی از نظر بصری اجرا بسیار ساده ای دارد که پس از یادگیری با این مفهوم  آشنا خواهید شد. 

آموزش نانچیکو بخش سوم

در قسمت سوم حرکات قسمت اول و دوم پیشرفته تر می شوند. این بخش برای افراد مبتدی کمی دشوار است اما با تمرین و دقت بیشتر قطعا ساده خواهند شد. یکی از راه های تاثیر گذار در تمرین نانچیکو ، دیدن کلیپ است که کمک بسیار شایانی در زمینه یادگیری خواهد کرد. از طریق کانال آپارات ew camp می توانید کلیپ های نانچیکو را دنبال کنید.

آموزش نانچیکو بخش چهارم

حالا وقتش رسیده که آموزش نانچیکو جفت رو شروع کنیم. از بخش چهار به بعد تمامی حرکات به صورت جفت نانچیکو تدریس می شود و در بخش چهارم آموزش نانچیکو قرار است حرکات جا به جایی و چرخشی آموزش ببینیم و به این درک برسیم که چطور همزمان با یک جفت نانچیکو حرکات را اجرا کنیم.

آموزش نانچیکو بخش پنجم

بعد از آموزش های اولیه نانچیکو جفت وقت آموزش حرکات چرخشی نانچیکو جفت است که این حرکات زیبایی بسیار خاصی دارند و در تریکیب های نانچیکو بسیار کارآمد است. حرکات چرخشی نانچیکو جفت تفاوت زیادی نسبت به حرکتات چرخشی نانچیکو تک ندارد اما نکات ریزی در هر روش نهفته است که در قسمت هفتم از آموزش نانچیکو به آنها توجه بسیاری شده است. 

ادامه حرکات پایه نانچیکو جفت بخش چهارم در بخش پنجم است و حرکات پایه جفت از بخش چهار شروع و تا بخش پنج به مرور پیشرفته می شود. این حرکات بخش عمده ای از اجرا نانچیکو جفت را در بر می گیرد و نقش بسیار مهمی در ترکیب های نانچیکو دارد که هنگام دیدن آموزش پیشرفته نانچیکو متوجه خواهید شد.

آموزش نانچیکو بخش ششم

بخش ششم آموزش نانچیکو حرکات متفاوت تری دارد ، حرکات این بخش جزو پایه ترین حرکات پرتابی نانچیکو است که اصول اولیه پرتاب نانچیکو به صورت تخصصی آموزش داده شده. حرکات پرتابی جزو سخت ترین تکنیک های نانچیکو است که تایم بیشتری برای یادگیری و تمرین باید فراهم کنید. همچنین در این بخش اصول چرخش بدن در حرکات پرتابی هم گفته شده.

تفاوت نانچیکو تریک و معمولی

تفاوت نانچیکو تریکینگ و نانچیکو معمولی در نحوه اجرا تکنینک و تعداد زنجیر است. درواقع حرکات نانچیکو تریکینگ سریع تر و خلاقانه تر از نانچیکو معمولی است. نانچیکو های معمولی بین ۶ الی ۱۰ حلقه دارند ولی نانچیکو های تریکینگ بین ۳ الی ۵ حلقه. همین تفاوت جزئی باعث تغییر در استایل و نوع تکنیک های آنها میشود. برای یادگیری صحیح نانچیکو بهتر است ابتدا از ۶یا ۱۰ حلقه شروع کنید و کم کم تعداد حلقه ها را کم کنید تا به سطح نانچیکو زنی تریک یا حرفه ای برسید.

بهترین راه برای تمرین نانچیکو

یکی از بهترین راه های تمرین نانچیکو اجرا حرکات به همراه موزیک می باشد. گذاشتن موزیک در تمرین باعث افزایش ادرنالین در بدن میشود و جو بیشتری برای تمرین میدهد. توصیه میشود قبل از تمرین نانچیکو کلیپ های بهترین نانچیکو زن ها دنیا رو ببینید این کار خلاقیت شما را افزایش میدهد.

آموزش نانچیکو

در آموزش نانچیکو باید چند نکته مهم رعایت شود تا روند آموزش به خوبی طی شود و در سریع ترین زمان ممکن رسید. نکات بسیار ساده هستند. نکته اول ، یک نانچیکو استاندارد تهیه کنید. نکته دوم ، محل تمرین ساکت و خلوت پیدا کنید. نکته سوم ، آرام و بدون عجله تمرین کنید. نکته چهارم ، با دقت به نکات گفته شده در دوره نگاه کنید. نکته پنجم ، حداقل روزی یک ساعت تمرین کنید.

بهترین راه برای آموزش نانچیکو

برای آموزش نانچیکو می توانید به صورت آنلاین یا حضوری اقدام کنید اما نکته مهم تنها تمرین اصولی است که باعث پیشرفت و معجزه می شود ، به یاد داشته باشید که مربی بین 10 الی 40 درصد راه را با شما طی میکند و بخش زیادی را خود هنر آموز طی خواهد کرد. بهترین تایم برای تمرین بین 1 الی 3 ساعت است که کلیپ دیدن هم بسیار کمک خواهد کرد.

مهیار بخششی
(0)
3 نظرات
0 دانش آموز
1 دوره
در دوره آموزش نانچیکو سعی شده است حرکات را اصولی و از پایه آموزش دهیم تا برای شما عزیزان مفید باشد اما درصد و میزان پیشرفت به خود شخص برمیگردد. اگر تمرین ها و قواعد گفته شده را به خوبی تمرین و مرور کرده باشید قطعا پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.
برای تمرین نانچیکو قطعا باید سلاح نانچیکو را داشته باشید اما برای تهیه نانچیکو 2 راه پیش رو دارید.اگر مایل هستید میتوانید نانچیکو را از فروشگاه سایت ew camp خرید کنید و یا از سایر فروشگاه ها تهیه بفرمایید و یا اگر مایل باشید میتوانید از قسمت مقالات سایت وارد صفحه آموزش ساخت نانچیکو شوید و برای خود یک سانچیکو استاندارد بسازید.
پس از خرید دوره نانچیکو به صورت آنلاین از طریق وب سایت میتوانید آموزش های موجود را دنبال کنید.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
2
4 ستاره
1
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
4.7
3 امتیازات
 1. رسول

  بهترین سایت در حوزه ترکینگ

  • ew camp

   ew camp

   ممنون از شما

 2. Wtg

  توی دوره حرکات پرتابی رو آموزش دادید؟

  • ew camp

   ew camp

   سلام
   بلی کاملا توضیح داده شده
   با احترام

 3. توکلی

  من ابن دوره رو تهیه کردم و واقعا عالی بود😍
  ممنونم❤️💪

  • ew camp

   ew camp

   از همراهی شما سپاسگذاریم

 4. آموزش ساخت نانچیکو استاندارد را رایگان یاد بگیرید | ew camp

  […] به شمار میرود و هر چه تعداد حلقه ها کمتر شود بیشتر به نانچیکو تریک یا نانچیکو حرفه ای نزدیک میشود. در نظر داشته باشید که طول حلقه زنجیر ها […]

دیدگاه خود را بنویسید

❤تخفیف ویژه سایت❤

دوره آموزش تریکینگ

دوره آموزش تریکینگ

دوره آموزش نانچیکو حرفه ای

دوره آموزش نانچیکو

ثبت بیوگرافی ورزشی

ثبت بیوگرافی ورزشی برای ورزشکاران ایرانی در گوگل

برای ثبت بیوگرافی ورزشی خود تنها کافیست روی دکمه ثبت بیوگرافی کلیک کنید و برای خود یک بیوگرافی کامل در گوگل ثبت کنید!

Main Content