عکس نینجا سیاه

انواع سلاح های نینجا

بدون ديدگاه

سلام و درود خدمت شما عزیزان . هدف از انتشار این مقاله معرفی انواع سلاح های نینجا هستش ، اگر علاقه ای به دنبال کردن سلاح های یک نینجا دارید ابتدا ویدئو بالا را مشاهده کنید و بعد مطالب زیر را مطالعه کنید. (( اگر سلاحی میشناسید که در این مقاله ذکر نشده لطفا از طریق کامنت ها اطلاع بدید.))

داس نینجا

داس نینجا یکی از سلاح های سرعتی نینجا ها در مبارزه میباشد. اما در مقابله مستقیم با کاتانا قطعا توان مقاومت زیادی ندارد پس ویژگی داس نینجا سبک بودن و سرعتی بودن آن است. داس نینجا در بعضی موارد بصورت سلاح پرتابی نیز استفاده میشود و اصلا کاربرد غیر متعارف و نامتقارن این سلاح محسوب میشده. معمولا سلاح کاما را جفتی استفاده میکنند اما در بعضی از شرایط هم میتوان به صورت تک استفاده کرد. خطرناک ترین بخش سلاح کاما تیغه برندهو نوک تیز آن میباشد که همین موضوع باعث حمله به نقاط حساس و حیاتی بدن بیشتر شود.

شوریکن

یکی از مفید ترین سلاح های نینجا شوریکن است. بوشوریکن نیز نوعی از شوریکن‌هاست که از یک میلهٔ نوک‌تیز تشکیل شد. بوشوریکن در اندازه‌های ۱۲ تا ۲۱ سانت و در وزن‌های ۳۵ تا ۱۵۰ گرم ساخته می‌شود و بر اساس شکل آن یا هدف آن نامگذاری می‌شود .

کونای

کونای دومین سلاح مشهور نینجاها بعد از شوریکن است.کونای از فولاد ساخته شده است و شکل آن شبیه به یک سرنیزه است که انتهای آن یک حلقه وجود دارد تا در صورت نیاز طناب یا زنجیر به انتهای آن متصل شود.طول کونای معمولا بین ۱۰۰ تا ۴۸۰ میلی‌متر و وزن آن ۱۰۰ تا ۵۰۰ گرم میباشد

شمشیر نینجا

شمشیر نینجا را می توان از جمله سلاح های اصلی نینجا ها به حساب آورد ، که هر نینجایی از مبتدی تا حرفه ای باید با نحوه کار با آن تسلط داشت. شمشیر های نینجا برخلاف شمشیر های سامورایی ، لبه کاملا” صاف و کشیده دارند که علت آن ، این است که نینجا ها بیشتر از شمشیر ، برای فرو بردن در بدن حریف استفاده می نمودند.

سای

و از دیگر سلاح های مرگبار نینجا ها سای نام دارد. سای را می تواند بهبود یافته جوته در نظر گرفت. این سلاح یک تیغه تیز و برنده دارد و در ابتدای دسته آن از دو زائده مورب مانند استفاده شده است. کاربرد دو میله تیز کناری برای خلع سلاح کردن حریف و میله تیز وسط سلاح سای جهت فرو کردن در بدن دشمنان طراحی شده است.

فوکیا

فوکیا نوعی توفنگ بادی ژاپنی است که نینجا های بسیاری از آن استفاده کردند. در گذشته با بکارگیری  از علم سموم و مواد بیهوشی این سلاح را به وسیله ای کاربردی برای هدف قرار دادن اجسام ، حیوانات و همچنین سلاحی مهلک در درگیری های فیزیکی تبدیل می کرده است.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =

ثبت بیوگرافی ورزشی

ثبت بیوگرافی ورزشی برای ورزشکاران ایرانی در گوگل

برای ثبت بیوگرافی ورزشی خود تنها کافیست روی دکمه ثبت بیوگرافی کلیک کنید و برای خود یک بیوگرافی کامل در گوگل ثبت کنید!