کاور مقالات آموزش ساخت سانچیکو

آموزش ساخت سانچیکو

6 ديدگاه

برای ساخت سلاح سانچیکو نیاز به چند ابزار ساده و چند وسیله دارید. و تمامی تجهیزات در ابزار فروشی های موجود می باشد. آموزش ساخت این سلاح بسیار ساده می باشد اما اگر فکر می کنید وقت برای ساخت آن را ندارید می توانید از طریق فروشگاه وب سایت یک سانچیکو استاندارد خریداری کنید. قبل از شروع لازم است نکته ای را بدانید ، دسته های سانچیکو را میتوانید در سه نوع تهیه کنید : لوله پلاستیکی ، لوله فلزی ، دسته چوبی. اما جنس دسته سانچیکو در فرایند ساخت دخالتی ندارد  مراحل ساخت برای هر سه مورد یکسان میباشد.

تهیه تجهیزات ساخت سانچیکو

تجهیزات مورد نیاز برای ساخت سانچیکو :

 • سه تکه دسته 60 سانتیمتری
 • دو تکه زنجیر 10 سانتی متری
 • چسب رنگی و شیشه ای
 • سه عدد میخ 
 • چکش – اره

نکته : اگر دسته های انتخاب شده چوبی یا پلاستیکی باشد می توانید آن را با اره به طول های 60 سانتی تبدیل کنید اما اگر فلزی انتخاب کنید باید با دستگاه این کار را انجام دهید. اگر اره یا دستگاه برش ندارید می توانید به همان ابزار فروشی که تجهیزات را تهیه کردید سفارش برش هم بدهید.

قدم اول در ساخت سانچیکو

پس از تهیه تجهیزات مورد نیاز سانچیکو حالا نوبت به ساخت آن می رسد. ابتدا سه دسته را در کنار یک دیگر قرار دهید تا از هم اندازه بودن آنها مطمئن شوید. سپس حلقه اول و آخر را داخل لوله تا نصفه قرار دهید و میخ را نیم سانت عقب تر از ابتدای لوله بکوبید تا میخ زنجیر را به دسته متصل کند پس از اتصال دو دسته اول و دوم باید دسته سوم را هم به همین شکل متصل کنید.

قدم دوم در ساخت سانچیکو

حال که دسته های سانچیکو را به وسیله زنجیر و میخ متصل کردید نوبت زیبا سازی سانچیکو می رسد. برای زیبایی سانچیکو می توانید از چسب برق رنگی ، چسب رنگی براق ، چسب هولوگرامی استفاده کنید. پس از استفاده از چسب های ذکر شده توصیه می شود یک لایه چست شیشه ای هم بزنید تا چسب های رنگی دیرتر خراب شوند.

6 ديدگاه

 1. 1401/06/13

  با آموزش شما یک سانچیکو خوشگل ساختم
  واقعا ممنونم از آموزشتون

 2. 1401/05/12

  سلام
  آموزش سانچیکو هم دارید؟

 3. 1401/05/12

  آموزش ویدئویی ندارید؟

  • ew camp
   1401/05/12

   سلام به زودی ویدئو هم ارائه خواهیم داد
   با احترام.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

ثبت بیوگرافی ورزشی

ثبت بیوگرافی ورزشی برای ورزشکاران ایرانی در گوگل

برای ثبت بیوگرافی ورزشی خود تنها کافیست روی دکمه ثبت بیوگرافی کلیک کنید و برای خود یک بیوگرافی کامل در گوگل ثبت کنید!